» Soittorasia III » | » Joukkue » | » Tilastot » | » Uutiset » | » Keskustelu »

Nokian KrP II – SR III 5-4

17.12.2018

Erittäin harmittava tappio KRP:tä vastaan.

MäntU – SR III 4-4

17.12.2018

Hyvän nousun jälkeen harmittava tasuri.

RSS Panthers – Edustus 4-5

16.12.2018

Riihimäeltä iso ryöstö!

Pirkat – Edustus 4-9

13.12.2018

Ryöstö Pirkkalasta!

SR II – Lempäälä Sport 4-3

9.12.2018

Sarjakärki nurin ennätys yleisön edessä

Ilves II – SR II 3-4

9.12.2018

Kotiturnauksen ensimmäisestä pelistä voitto

Edustus – O2-Jyväskylä Akatemia 6-3

26.11.2018

Härkäviikko päättyi kotivoittoon!

SB Vipers – SR II 1-1

25.11.2018

Tasapeli toisestakin päivän kamppailusta

Soolo – SR II 2-2

25.11.2018

Tiukka tasapeli sarjakärkeä vastaan

SR II – Lempäälä Sport 2-7

25.11.2018

Toisessa pelissä häviö Lempäälle huonon alun takia.

Ilves II – SR II 4-3

25.11.2018

Ensimmäisessä pelissä SR 2 taipui Ilvekselle.

Torpedo – SR II 4-5

25.11.2018

Toisestakin pelistä voitto Nokialta.

SR II – Ilves II 5-3

25.11.2018

Soittorasialle voitto turnauksen ekasta pelistä

KrP Akatemia – Edustus 9-5

21.11.2018

Teurastamolta nolla pistettä

NeTu – SR III 4-3

19.11.2018

Karvas tappio.

SR III – Warriors IV 2-0

19.11.2018

Sakelle nollat nro 2

Edustus – Classic United 8-6

18.11.2018

Pimenevästä tiistaista voitto

SR IV – LäySä 4-4

14.11.2018

Vikat 5 min OK

SCU – Edustus 4-7

9.11.2018

Janakkalasta täydet pisteet !

Suomen cup: Edustus – Fosu 5-9

5.11.2018

Tulos tai ulos---> Ulos

KyPo – Edustus 4-5

5.11.2018

Rankkareilla lisäpiste Hervantaan!

SR III – TahVe 7-8

29.10.2018

Loppukiri ei riittänyt voittoon.

D-Kone – SR III 1-2

29.10.2018

Voitto D-Koneesta.

Edustus – RSS Panthers 3-8

20.10.2018

Kotiavauksesta tappio

SB Luja – SR IV 4-5

13.10.2018

Vaikeuksien kautta voitttoon

PäLu – SR III 2-6

7.10.2018

SRIII poimi täydet pisteet ensimmäisestä turnauksesta.

SR III – VesVi 4-0

7.10.2018

SRIII:n kausi avattu voitolla! Sakelle nollat!

KaDy – SR IV 3-2

3.10.2018

Kilppariin

SR IV – SCR 6-3

3.10.2018

Kausi hyvin käyntiin!

Suomen cup: Ryhti – Edustus 2-18

1.10.2018

Tipsit talteen ja betsit sisään, Topi osuu!

Steelers II – Edustus 4-5

29.9.2018

II-divarin avauksesta voitto!

Suomen cup: SR IV – Edustus 3-8

15.9.2018

Edustus jatkaa Suomen Cupin neljännelle kierrokselle.

ENNAKKO: SR IV – Edustus, Suomen Cup

13.9.2018

Edustusjoukkueen ennakko Tamppi Areenan derbyyn.

Suomen cup: Edustus – Ryhti 6-5

3.9.2018

Tiukka loppu vai hassuttelua turkulaisten kustannuksella?

Suomen cup: Edustus – SC Luppo 9-0

3.9.2018

Kauden avauspelissä öljyjen vaihto maali-iloittelun muodossa.

SR II – Punakone 3-12

19.4.2018

SR2:lle viimeisestä ottelusta tappio ja putoaminen 5 div.

SB Pommak – SR II 8-7

19.4.2018

SR2:lle kirvelevä tappio toisesta pelistä

SC Läsimäki II – SR II 9-2

19.4.2018

SC Läsimäki oli vahvempi kuin SR 2 päivän ensimmäisessä ottelussa

KrP Akatemia – SR IV 10-7

5.4.2018

Ensimmäinen täplä KrP:lle

SR II – RePlay 2-7

2.4.2018

Tappio Replay:lle tiesi karsintoihin joutumista

Pirkat II – SR II 5-4

2.4.2018

Sarjajumbo yllätti Rasian 2 joukkueen

LäySä – SR III 11-5

26.3.2018

Tappio Forssasta.

SR III – Lätty 5-13

26.3.2018

SR III pelaa kauden 18-19 nelosdivarissa.

Kikka-74 – SR IV 2-4

19.3.2018

2/4, check

Edustus – Pirkat 3-7

18.3.2018

Soittorasian kausi päättyi ensimmäiselle pudotuspelikierrokselle.

Pirkat – Edustus 11-6

16.3.2018

Soittorasia avasi pudotuspelinsä 11-6 tappiolla Pirkkalassa.

Edustus – Happee Steamers 5-8

16.3.2018

Rasia hävisi Suomen Cupin aluefinaalin luvuin 5-8

Blasters – Edustus 4-11

11.3.2018

Soittorasialle 4-11 voitto

SN Symmetrik – SR II 7-1

4.3.2018

SR2 oli aseeton Symmetrikia vastaan

SR II – D-Kone 5-5

4.3.2018

SR2 ja D-Kone tasuriin

SR III – KU-68 3-4

3.3.2018

Tiukka tappio KU-68 vastaan

Ilves III – SR III 7-3

3.3.2018

Paluu 4.divarii-iin

O2-Jyväskylä Akatemia – SR IV 2-2

26.2.2018

"Kelpaisko teille piste?"

SB Luja – SR II 4-4

23.2.2018

SR2 tasuriin sarjakärkeä vastaan

SR II – Nokian KrP II 9-3

23.2.2018

SR2 helppoon voittoon päivän ensimmäisestä pelistä

Classic II – Edustus 9-5

21.2.2018

Soittorasialle 9-5 tappio Classic II:ta vastaan.

Edustus – Ilves 9-6

15.2.2018

Soittarasialle 9-6 voitto paikallisottelusta Ilvestä vastaan

Edustus – KrP Akatemia 12-7

14.2.2018

Soittorasialle 12-7 voitto KrP Akatemiasta

KaDy – SR IV 0-5

13.2.2018

Nollapeli

SR IV – DTT 5-6

12.2.2018

Weak esitys

TFT – SR III 10-9

6.2.2018

Uusi päivä

Edustus – RSS Panthers 6-8

4.2.2018

Soittorasialle tappio kärkikamppailusta Panthersia vastaan

SR III – SCU 3-10

4.2.2018

Urbaania legendaa

LeTo – SR II 7-5

1.2.2018

Myös päivän toisesta ottelusta tappio

SR II – Showtime 3-4

1.2.2018

Showtime niukasti parempi kuin SR2

IkU – SR II 6-4

1.2.2018

Tiukka tappio IkU:lle

RePlay – SR II 2-7

1.2.2018

SR2 voittoon Replaysta

Edustus – Steelers II 6-10

30.1.2018

Soittorasialle 6-10 tappio Steelersiä vastaan

Pirkat – Edustus 3-7

18.1.2018

Soittorasia jatkaa voittoputkessa

KyPo – Edustus 5-6 (RL)

18.1.2018

Soittorasialle jännittävien vaiheiden jälkeen voitto KyPosta

Alku – SR III 8-6

15.1.2018

SRIII palasi pisteittä Janakkalasta

SR III – KalvKe 2-3

15.1.2018

Tiukka taistelu.

SR IV – Urho 4-7

14.1.2018

Paskat housussa pelailua

SR IV – MultiAnts 5-4

14.1.2018

Voittoisa revanssi

Happee Steamers – Edustus 5-7

13.1.2018

Edustus 5 ottelun voittoputkessa

SR IV – EPa 5-3

2.1.2018

Takaisin voittojen tielle

» Soittorasia III » | » Joukkue » | » Tilastot » | » Uutiset » | » Keskustelu »
@sbsSoittorasia