» Soittorasia Edustus » | » Joukkue » | » Tilastot » | » Uutiset » | » Keskustelu »

SR IV – Edustus 5-8

16.12.2019

Jokelat löysivät Jokelasta Jokelan mentävän aukon.

SR IV – KU-68 6-2

15.12.2019

SR IV otti voiton vakuuttavan esityksen jälkeen.

Edustus – KalvKe 4-5

12.12.2019

Edustukselle tappio

Happee Steamers – SR IV 9-6

26.11.2019

Huono ensimmäinen erä jälleen SR IV:n turmana.

Edustus – Happee Steamers 2-6

25.11.2019

Edustukselle kotitappio

Classic United – Edustus 5-6

25.11.2019

Edustukselle vierasvoitto Spiralilta

KyPo – SR IV 3-8

17.11.2019

Tappioputki poikki, mutta mihin hintaan...

SR IV – O2-Jyväskylä Akatemia 5-10

17.11.2019

Tappioputki venyi kolmen ottelun mittaiseksi.

O2-Jyväskylä Akatemia – Edustus 3-7

16.11.2019

Riven johdolla me mennään kisoihin, myös Edustus voitti.

SR III – MSM 4-4

15.11.2019

SR III- MSM

TahVe – SR III 10-2

15.11.2019

TahVe - SR III

Rasia kaatoi KrP Akatemian

11.11.2019

Edustukselle kotivoitto

Classic United – SR IV 9-0

4.11.2019

Maalinteko on vaikea laji.

Edustus — RSS Panthers 3-4 VL

30.10.2019

Pienten marginaalien peli Panttereille.

KyPo – Edustus 3-9

30.10.2019

Edustukselle kauden avausvoitto.

KU-68 – Edustus 0-11

30.10.2019

Makkonen nollasi KU-68:n.

SR IV – RSS Panthers 4-15

25.10.2019

Tyly selkäsauna sarjan ennakkosuosikilta.

Ikhtys-Jkl – SR III 10-5

18.10.2019

Ikhtys-Jkl vs SR III

SR III – MultiAnts 2-1

18.10.2019

SR III VS MultiAnts

KalvKe – SR IV 6-9

14.10.2019

Paluu voittokantaan...

TiPa – SR III 7-3

7.10.2019

Raportti

SR III – KaDy 10-5

7.10.2019

Raportti

SR IV – Ilves 2-5

6.10.2019

Aina ei voi voittaa. Ei edes joka kerta.

Ilves – Edustus 7-3

30.9.2019

Ilves Edustusta vahvempi.

SR IV – KrP Akatemia 6-3

29.9.2019

Soittorasia IV jatkoi vakuuttavia otteita kauden toisessa ottelussaan ja nousi ansaitusti sarjakärkeen.

Suomen cup: Satabandy – SR IV 4-3

28.9.2019

0-3 -> 4-3 klassinen sulaminen

Derbyjen derby

27.9.2019

Soittorasia Edustus ja Soittorasia IV taistelivat Hervannan herruudesta. Tällä kertaa IV otti 2-5 vierasvoiton vakuuttavan pelin jälkeen.

Suomen cup: PaPo – SR IV 2-5

16.9.2019

Voitolla yöhön

Suomen cup: MSM – SR IV 3-4

16.9.2019

Vaikeuksien kautta voittoon

Sitowisen firmaturnaus

11.4.2019

SR II – SCU2 3-4

6.4.2019

Toisesta karsintapelistä tappio

Härmä – SR II 2-7

6.4.2019

Nousukarsinnan ensimmäisestä ottelusta varma 7-2 voitto

Kikka-74 – SR III 5-3

5.4.2019

"Nelosdivarimestaruus" tuli.

SR III – FCN 2-1

5.4.2019

Ekasta karsintapelistä voitto ja toiselle kierrokselle.

SR II matkalla 4. divariin

29.3.2019

SRII matkalla kohti 4. divaria

SR III – Nokian KrP II 3-3

25.3.2019

Runkosarjan viimeisestä pelistä kairattiin piste, jolla varmistettiin paikka karsintoihin.

SC Läsimäki II – SR III 1-13

25.3.2019

Murskavoitto Läsimäestä.

TFT – SR IV 4-6

25.3.2019

Pakkovoitto

SR IV – Vincemus 4-4

25.3.2019

Isoimmat panokset

Pirkat – Edustus 8-4

18.3.2019

Kiitos tukijoille ja yhteistyökumppaneille kuluneesta kaudesta!

Edustus – Pirkat 2-5

14.3.2019

Pirkoille ensimmäinen kiinnitys.

Edustus – Pirkat 4-2

11.3.2019

Playoffkenraalista voitto

O2-Jyväskylä Akatemia – Edustus 3-5

5.3.2019

Jyväskylästä tuomisina taisteluvoitto!

Warriors IV – SR III 4-6

3.3.2019

Tärkeä voitto.

SR III – MäntU 4-7

3.3.2019

Vaikea peli Mäntua vastaan.

KalvKe – SR IV 3-5

27.2.2019

Voitolla yöhön

SR IV – Alku 9-1

27.2.2019

Näytöstyyliin

Edustus – KrP Akatemia 7-4

25.2.2019

Kotietu napattu playoffeihin!

SR II – Torpedo 13-4

22.2.2019

Viikonlopun toisesta pelistä murskavoitto.

SR II – ULA 6-4

22.2.2019

Viikonlopun ensimmäisestä pelistä hieno voitto

Classic United – Edustus 1-13

17.2.2019

Janne Toivanen sivusi seurahistoriaa!

Ilves – Edustus 6-5

17.2.2019

Pitkä voittoputki katki derbyssä.

SR III – NeTu 5-5

12.2.2019

Tasuri Netun kanssa.

TahVe – SR III 2-12

12.2.2019

Tärkeä murskavoitto Tahvesta!

SR III – D-Kone 6-1

12.2.2019

Voitto D-Koneesta.

VesVi – SR III 1-4

12.2.2019

Voitto VesVistä.

Edustus – KyPo 6-2

4.2.2019

Edustus nappasi kahdeksannen perättäisen voittonsa.

Happee Steamers – Edustus 5-7

3.2.2019

Keskikaistan hallinnalla hallittu voitto!

Edustus – SCU 13-7

27.1.2019

Ykköskentältä ilotulitusta!

SR IV – KaDy 4-6

24.1.2019

Vaikeuksien kautta... pataan

EPa – SR IV 0-5

24.1.2019

EPa puhtaalla pelillä nurin

SR II – ULA 8-3

16.1.2019

Hattutempuilla vakuuttavaan voittoon!

SR II – Torpedo 3-4

16.1.2019

Harmillinen tappio Torpedoa vastaan

SR III – PäLu 6-3

14.1.2019

SR3 testasi Kaupin maton erinomaisella menestyksellä

SR III – SC Läsimäki II 8-0

14.1.2019

Otteluraportti SC Läsimäki II

Edustus – Steelers II 8-7

13.1.2019

Vuoden avauksesta voitto

» Soittorasia Edustus » | » Joukkue » | » Tilastot » | » Uutiset » | » Keskustelu »
@sbsSoittorasia